http://www.devrekani.com

Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç Gezi Sözü
Etkinlik Başlığı: Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç Gezi Sözü

Etkinlik Tarihi: 2020-03-23

Açıklama

Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, evlerinde kalanlar için salgın riskinin sona ermesinin ardından kültür gezileri düzenleyeceğini söyledi.
Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, evlerinde kalanlar için salgın riskinin sona ermesinin ardından kültür gezileri düzenleyeceğini söyledi.
Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, yeni tip korona virüsle (Kovid19) mücadele kapsamında evlerinde kalanlar için salgın riskinin sona ermesinin ardından kültür gezileri düzenleyeceğini söyledi.
Başkan Altıkulaç, korona virüsle mücadele amacıyla alınan tedbirlere uyulmasının hayati önem taşıdığını belirtti.
Korona virüsün yayılımının durdurulması için evde kalınmasının önem taşıdığını vurgulayan Başkan Altıkulaç, “Korona virüs bulaşma zincirinin kırılması için evimizden çıkmamamız çok önemli. Lütfen bu sürecin sorunsuz atlatılması için evlerinizden çıkmayarak bize yardımcı olun” dedi.
Sürecin atlatılmasının ardından çeşitli geziler düzenleyeceklerini ifade eden Başkan Altıkulaç, “Biliyorum sıkılıyorsunuz ama mecburuz. Sizlere söz veriyorum. Ülkemiz ve dünyamız bu illeti defettikten sonra bugünlerin acısını çıkartmak adına Belediye Başkanlığı olarak Karabük'ün Safranbolu ilçesi ile Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesinde bulunan Ilıca Şelalesi, Valla ve Horma kanyonlarına periyodik kültürel gezi turları düzenleyeceğiz. El ele verdikten sonra başaramayacak hiçbir şey yok” diye konuştu.